Paslaugos

„Spiečių“ nariams vienerius metus teikiamas nemokamas verslumo skatinimo paslaugų paketas

Verslo mentorystės programa

„Spiečiuose“ kasmet vyksta 6-9 mėn. trukmės verslo mentorystės programa, kurios metu ekspertai  – patyrę verslininkai, įvairių sričių specialistai – dalinasi savo patirtimi su augti siekiančiais verslininkais. Mentoriai padeda nuosekliai siekti savo užsibrėžtų tikslų ir išspręsti jiems kylančius iššūkius. Verslo mentorystės programa prieinama ne tik „Spiečių“ nariams!

E-komercijos dirbtuvės „e.comGO“

Verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“ kviečia smulkiojo ir vidutinio verslo atstovus dalyvauti mėnesio trukmės nemokamose pradedančiųjų e.komercijos dirbtuvėse – „e.comGO“.

Dirbtuvės skirtos verslams, kurie dar tik planuoja savo veiklą perkelti į internetinę erdvę arba žengia pirmuosius žingsnius e.komercijoje.„E.comGO“ 25 valandų trukmės programa susidės iš penkių dalių – 4 mokymų sesijų, ir visa apibendrinančios konsultacijų sesijos.

 

Mokymų temos:

 1. E.komercija. Kas tai ir kaip tai veikia?
 2. E.parduotuvės kūrimo ir sėkmingo diegimo procesas.
 3. Kas yra mano tikslinis klientas ir kaip jį pasiekti?
 4. E.parduotuvės estetika ir dizainas

Dirbtuvių trukmė: 4 savaitės (4 užsiėmimai ir viena konsultacijų sesija). Užsiėmimai vyks vieną kartą per savaitę nuo 10 val. iki 16 val.

 

Šios dirbtuvės vyks etapais „Spiečiaus“ bendradarbystės centruose, kurie įsikūrę trylikoje Lietuvos miestų:

 • pirmasis dirbtuvių ciklas prasidės rugpjūčio 23 d. Alytuje, Marijampolėje ir Birštone. Registracija į šias dirbtuves vyksta iki rugpjūčio 19 d.
 • antrasis dirbtuvių ciklas rugsėjo 20 d. startuos Visagine, Rokiškyje, Panevėžyje ir Utenoje. Dėl riboto vietų skaičiaus, kviečiame reigstruotis jau dabar!
 • trečiasis ciklas startuos spalio 11 d. Šiauliuose, Klaipėdoje, Plungėje, Tauragėje, Ukmergėje ir Kėdainiuose. Dėl riboto vietų skaičiaus, kviečiame reigstruotis jau dabar!

Dalyvavimas NEMOKAMAS. Vietų skaičius ribotas!

Akseleravimo programa

„Versli Lietuva”, siekdama skatinti regionuose veikiančių verslų augimą ir plėtrą, inicijavo verslo akseleravimo programą, kuri vyks 13-oje bendradarbystės centrų „Spiečius“: Alytuje, Birštone, Kėdainiuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Plungėje, Rokiškyje, Šiauliuose, Tauragėje, Ukmergėje, Utenoje ir Visagine.

Akseleravimo programa – tai praktiniais pavyzdžiais paremta, intensyvi ir įtraukianti mokymų programa, subalansuota smulkiesiems verslininkams. Jos tikslas –  pagerinti jaunų ir progresyvių verslų augimą, ugdyti tikslines verslo kompetencijas bei užtikrinti aukštos kokybės individualizuotą  pagalbą verslui regionuose.

Kam skirta programa?
Smulkiesiems ir vidutiniams regionų verslininkams, susiduriantiems su verslo vystymo iššūkiais, siekiantiems sustiprinti savo verslo vystymo kompetencijas bei spartesnio verslo augimo!

 

Spartaus verslo augimo įrankiai:

KOMPETENCIJOS

 • 5 temos verslo augimui tik programos dalyviams. Programos veiklos efektyvios bei  šiuolaikiškos, įtraukiančios, atitinkančios tarptautinę analogiškų programų turinį bei užtikrinančios, kad programos metu įgysite aktualių žinių ir praktinių kompetencijų tolimesniam spartesniam verslo vystymui
 • Temos nuo vertės pasiūlymo kūrimo tiksliniam klientui iki verslo strategijos pasirinkimo bei efektyvios rinkodaros ir komunikacijos

 

PRAKTIKA IR PATIRTIS

 • 5 valandos individualių konsultacijų su ekspertais
 • Kiekvienų mokymų metų praktinės užduotys ir individualus eksperto dėmesys padės sparčiau perprasti sėkmingo verslo vystymo principus
 • Grupinės užduotys padės geriau suprasti ir įsisavinti mokymų metu gautas žinias.

 

KONTAKTAI

 • 3 kontaktiniai renginiai pabaigus programą
 • Naujų partnerysčių mezgimas ir galimybė pristatyti savo verslą baigiamojo renginio metu bei gauti patarimų iš įvairių sričių verslo lyderių-mentorių
 • Tapsite bendradarbystės centro „Spiečius“ bendruomenės dalimi ir nemokamai naudositės visu paslaugų paketu net 12 mėn.

Kas gali dalyvauti programoje?

Įvadiniuose mokymuose gali dalyvauti visi norintys.

Tolimesnėje akseleravimo programoje dalyvauja smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai, pasirašę „Spiečiaus” narystės sutartį ir atitinkantysde minimispagalbos reikalavimus. Norintys prisijungti prie „Spiečiaus”, gali užpildyti paraišką jau dabar:https://spiecius.verslilietuva.lt/narystes-anketa/. Narystė „Spiečiuje” yra nemokama. Visa informacija, kaip prisijungti prie „Spiečiaus” yra čia:https://spiecius.verslilietuva.lt/apie-mus/

Sunku apsispręsti dėl dalyvavimo?

Kviečiame į Įvadinius mokymus, kurių metu ne tik pristatysime Akseleravimo programą, bet ir padėsime išsiaiškinti kaip generuoti verslo idėjas, kaip patikrinti jos gyvybingumą ir pristatyti savo turimą verslo idėją potencialiems investuotojams. Susidomėjai?Registruokis čia(vietų skaičius programoje ribotas)!

 

Įvadinių mokymų Nuo verslo idėjos iki plano”datos:

 • Kėdainiai: 2021-10-05
 • Šiauliai: 2021-10-05
 • Plungė: 2021-10-06
 • Ukmergė: 2021-10-06
 • Alytus: 2021-10-06
 • Klaipėda: 2021-10-07
 • Marijampolė: 2021-10-07
 • Tauragė: 2021-10-08
 • Utena: 2021-10-08
 • Visaginas: 2021-10-09
 • Panevėžys: 2021-10-12
 • Birštonas: 2021-10-13
 • Rokiškis: 2021-10-15

Pirmieji akseleravimo programos renginiai startuos spalio 11 dieną!Po sėkmingos registracijos iki spalio 5 d.  informuosime apie Jūsų pasirinktame mieste vyksiančios Akseleravimo programos tikslias datas ir laikus.

Kilus klausimams, teirautis:
Indrė Kazlauskienė
+370-673-73178
i.kazlauskiene@verslilietuva.lt

 

Individualios verslo konsultacijos

„Spiečiuose“ teikiamos individualios verslo konsultacijos verslininkams aktualiais klausimais: verslo finansavimas, mokesčiai, teisinės formos pasirinkimas, juridinio asmens steigimas ir kita. Konsultacijos prieinamos ne tik „Spiečių“ nariams!

Verslo įgūdžių mokymai ir renginiai

„Spiečiuose“ nuolatos vyksta informaciniai renginiai ir verslo įgūdžių mokymai. Renginių ir mokymų temos apima nuo verslo komunikacijos ir rinkodaros iki investuotojų paieškos. Dalis renginių yra prieinami ne tik „Spiečiaus“ nariams!

E-diagnostika ir e-mokymosi platformos

Tai šiais metais startuosiančios naujos paslaugos verslui. Šiose naujose platformose pateikta medžiaga padės pradedančiajam verslui identifikuoti esmines savo verslo spragas, įvertinti silpnąsias vietas, o pasirinkus reikalingą mokymosi turinį, pasiruošti verslo planą bei įgyti reikalingų verslo įgūdžių! Šiomis platformomis galės naudotis ne tik spietiečiai, bet visi verslininkai, siekiantys sustiprinti savo verslus.

Darbo vieta, susitikimų ir laisvalaikio erdvė

„Spiečiaus“ nariai gali neribotai (24/7) naudotis „Spiečiaus“ bendradarbystės erdve. „Spiečiuose“ įrengtos kompiuterizuotos darbo vietos, yra susitikimų ir/ar laisvalaikio erdvės. Esant poreikiui, yra galimybė naudotis ne tik savo miesto,  bet ir kitų miestų bendradarbystės centrais „Spiečius”!