Paslaugos

„Spiečių“ nariams vienerius metus teikiamas nemokamas verslumo skatinimo paslaugų paketas

Verslo mentorystės programa

„Spiečiuose“ kasmet vyksta 6-9 mėn. trukmės verslo mentorystės programa, kurios metu ekspertai  – patyrę verslininkai, įvairių sričių specialistai – dalinasi savo patirtimi su augti siekiančiais verslininkais. Mentoriai padeda nuosekliai siekti savo užsibrėžtų tikslų ir išspręsti jiems kylančius iššūkius. Verslo mentorystės programa prieinama ne tik „Spiečių“ nariams!

Individualios verslo konsultacijos

„Spiečiuose“ teikiamos individualios verslo konsultacijos verslininkams aktualiais klausimais: verslo finansavimas, mokesčiai, teisinės formos pasirinkimas, juridinio asmens steigimas ir kita. Konsultacijos prieinamos ne tik „Spiečių“ nariams!

Verslo e. gidas

„Versli Lietuva“ sukūrė praktinių verslo e. mokymų, paremtų naujausiomis ir populiariausiomis metodikomis, e. platformą – „Verslo e. gidas“. Jei norite pradėti verslą, žengiate pirmuosius žingsnius arba jaučiate, kad stinga žinių verslo valdymo, finansų, strategijos ir kitose srityje – registruokitės į platformą ir stiprinki te savo verslumo įgūdžius!

„Verslo e. gidas“ mokymų platformos pagrindas yra praktinės užduotys: teorijai  skiriama 30% laiko, o praktinėms užduotims atlikti – 70%. Visą mokymų medžiagą galima užbaigti per 5-6 val.

 

„Verslo e. gidas“ mokymų platformą sudaro:

 • teorinė medžiaga
 • praktinės, interaktyvios užduotys, testai
 • verslo ekspertų patarimai
 • verslui skirti įrankiai, naudingos nuorodos, šablonai
Kodėl verta užsiregistruoti į „Verslo e. gidą“?
 • „Verslo e. gidas“ mokymai apima svarbiausias verslui temas: nuo verslo plano rengimo iki verslo strategijos įgyvendinimo ir inovacijų valdymo.
 • Mokymų pagrindas – praktinės užduotys. Teorinės medžiagos yra tiek, kiek reikia užduotims atlikti.
 • Mokymų medžiagoje savo patirtimi dalinasi ir konkrečius verslo atvejus analizuoja ekspertai.
 • Užduočių įvairovė, vaizdo turinys, testai, paruošti šablonai – visa tai tam, kad mokytis būtų lengva ir įdomu.
 • Mokymus pabaigę ir baigiamąjį testą išlaikę mokymų dalyviai gaus tą patvirtinantį pažymėjimą.
 • Mokytis galite jums patogiu metu ir tempu – šie mokymai prieinami neribotą laiką!

„Verslo e. gidas“ platforma sukurta remiantis specialiai Lietuvos verslo aplinkai parengtomis Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) rekomendacijomis.

Tapti nariu

Akseleravimo programa

„Versli Lietuva”, siekdama skatinti regionuose veikiančių verslų augimą ir plėtrą, inicijavo verslo akseleravimo programą, kuri vyks 13-oje bendradarbystės centrų „Spiečius“: Alytuje, Birštone, Kėdainiuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Plungėje, Rokiškyje, Šiauliuose, Tauragėje, Ukmergėje, Utenoje ir Visagine.

Akseleravimo programa – tai praktiniais pavyzdžiais paremta, intensyvi ir įtraukianti mokymų programa, subalansuota smulkiesiems verslininkams. Jos tikslas –  pagerinti jaunų ir progresyvių verslų augimą, ugdyti tikslines verslo kompetencijas bei užtikrinti aukštos kokybės individualizuotą  pagalbą verslui regionuose.

Kam skirta programa?
Smulkiesiems ir vidutiniams regionų verslininkams, susiduriantiems su verslo vystymo iššūkiais, siekiantiems sustiprinti savo verslo vystymo kompetencijas bei spartesnio verslo augimo!

 

Spartaus verslo augimo įrankiai:

KOMPETENCIJOS

 • 5 temos verslo augimui tik programos dalyviams. Programos veiklos efektyvios bei  šiuolaikiškos, įtraukiančios, atitinkančios tarptautinę analogiškų programų turinį bei užtikrinančios, kad programos metu įgysite aktualių žinių ir praktinių kompetencijų tolimesniam spartesniam verslo vystymui
 • Temos nuo vertės pasiūlymo kūrimo tiksliniam klientui iki verslo strategijos pasirinkimo bei efektyvios rinkodaros ir komunikacijos

PRAKTIKA IR PATIRTIS

 • 5 valandos individualių konsultacijų su ekspertais
 • Kiekvienų mokymų metų praktinės užduotys ir individualus eksperto dėmesys padės sparčiau perprasti sėkmingo verslo vystymo principus
 • Grupinės užduotys padės geriau suprasti ir įsisavinti mokymų metu gautas žinias.

KONTAKTAI

 • 3 kontaktiniai renginiai pabaigus programą
 • Naujų partnerysčių mezgimas ir galimybė pristatyti savo verslą baigiamojo renginio metu bei gauti patarimų iš įvairių sričių verslo lyderių-mentorių
 • Tapsite bendradarbystės centro „Spiečius“ bendruomenės dalimi ir nemokamai naudositės visu paslaugų paketu net 12 mėn.

Ši verslo akseleravimo programa vyko 2021 m. spalio-lapkričio mėnesiais. Programą planuojama organizuoti ir 2022 m.

 

E-komercijos dirbtuvės „e.comGO“

Verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“ organizavo smulkiojo ir vidutinio verslo atstovans mėnesio trukmės nemokamas pradedančiųjų e.komercijos dirbtuvės – „e.comGO“.

Dirbtuvės buvo skirtos verslams, kurie dar tik planuoja savo veiklą perkelti į internetinę erdvę arba žengia pirmuosius žingsnius e.komercijoje. „E.comGO“ 25 valandų trukmės programa susidėjo iš penkių dalių – 4 mokymų sesijų, ir visa apibendrinančios konsultacijų sesijos.

 

Mokymų temos:

 1. E.komercija. Kas tai ir kaip tai veikia?
 2. E.parduotuvės kūrimo ir sėkmingo diegimo procesas.
 3. Kas yra mano tikslinis klientas ir kaip jį pasiekti?
 4. E.parduotuvės estetika ir dizainas

Šios dirbtuvės vyko visuose „Spiečiuose“ 2021 m. rugpjūčio-lapkričio mėnesiais.

Verslo įgūdžių mokymai ir renginiai

„Spiečiuose“ nuolatos vyksta informaciniai renginiai ir verslo įgūdžių mokymai. Renginių ir mokymų temos apima nuo verslo komunikacijos ir rinkodaros iki investuotojų paieškos. Dalis renginių yra prieinami ne tik „Spiečiaus“ nariams!

Verslo diagnostika

Tai greitu metu startuosianti nauja paslaugos verslui. Šioje platformoje pateikta medžiaga padės pradedančiajam verslui identifikuoti esmines savo verslo spragas, įvertinti silpnąsias vietas. Šia platforma galės naudotis ne tik spietiečiai, bet visi verslininkai, siekiantys sustiprinti savo verslus.

Darbo vieta, susitikimų ir laisvalaikio erdvė

„Spiečiaus“ nariai gali neribotai (24/7) naudotis „Spiečiaus“ bendradarbystės erdve. „Spiečiuose“ įrengtos kompiuterizuotos darbo vietos, yra susitikimų ir/ar laisvalaikio erdvės. Esant poreikiui, yra galimybė naudotis ne tik savo miesto,  bet ir kitų miestų bendradarbystės centrais „Spiečius”!